Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Azelaic Peel Dermaquest+ maska

Azelaic Peel to delikatny resurfacing na bazie kwasu azelainowego [10%] i kwasu kojowego [5%]. Zabieg skierowany dla bardzo wrażliwych skór z problemem przebarwień, w przebiegu trądziku zaskórnikowo-grudkowego oraz w początkowym stadium trądziku różowatego.

Kwas kojowy wykazuje działanie depigmentacyjne poprzez hamowanie aktywności tyrozynazy. Rozjaśnia powstałe już przebarwienia i zapobiega powstawaniu nowych. Dodatkowo działa przeciwzapalnie i reguluje pracę gruczołów łojowych.

Kwas azelainowy, stosowany w terapiach depigmentacyjnych – posiada właściwości hamujące aktywność tyrozynazy, dzięki czemu wyrównuje koloryt skóry i rozjaśnia przebarwienia. Wykazuje działanie keratolityczne, reguluje proces keratynizacji naskórka, zmniejsza wydzielanie sebum.

Z uwagi na działanie przeciwzapalne i antybakteryjne polecany jest w terapiach przeciwtrądzikowych, również przy trądziku różowatym. Azelaic Peel stanowi terapeutyczne wsparcie antybiotykowych terapii przeciwtrądzikowych. Kuracja dodatkowo zawiera spektakularną formę witaminy C: BV-OSC [4%] oraz kwas alfa-liponowy [10%], które działają przeciwzapalnie, łagodzą rumień i zmniejszają zaczerwienienie skóry.

Wskazania do zabiegu Azelaic Peel

– skóra wrażliwa
– skóra naczynkowa o podłożu łojotokowym
– trądzik zaskórnikowo-grudkowy
– początkowe stadium trądziku różowatego
– przebarwienia naskórkowe
– przewlekłe zapalenie mieszków włosowych u mężczyzn
– wspomaganie antybiotykowych kuracji przeciwtrądzikowych

Rezultaty peelingu Azelaic Peel

Azelaic Peel Dermaquest
– rozjaśnienie przebarwień pozapalnych
– zmniejszenie stanów zapalnych, krost, grudek i zaskórników
– obkurczenie ujść gruczołów łojowych i zmniejszenie łojotoku

Pełna terapia peelingu Azelaic Peel Dermaquest

Pełna seria zabiegowa składa się z 6 zabiegów wykonywanych co 7 dni. Dla najlepszych efektów terapię powinno się przeprowadzać dwa razy w roku, w dowolnej porze roku, również latem, pod warunkiem nie opalania skóry twarzy bezpośrednio na słońcu (np. na plaży).
twarz  229 zł
twarz, szyja i dekolt  269 zł
plecy 319 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG