Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

ICOONE® masaże medyczne

Icoone medyczny – innowacyjna technologia, która sprawdzi się w przywróceniu prawidłowego funkcjonowania mięśni, układu naczyniowego oraz limfatycznego. Potrafi również znacząco uśmierzyć ból. Dzięki wielu specjalnym programom jest w stanie pomóc na różne problemy.

W urządzeniu wykorzystana jest technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic zawierających rolki ze specjalnymi mikrootworami. Dochodzi do procesu multimikrostymulacji, która działa na cały obszar skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów.

Programy medyczne pomogą zniwelować stany zapalne mięśni, ścięgien, obrzęki, zaparcia, rozstępy, blizny a także wykazują działanie ujędrniające (np. po zabiegu liposukcji czy porodzie).
Icoone to jeden z nielicznych urządzeń medycznych na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich klientów bez względu na wiek, czy rodzaj skóry.

* Masaż sportowy – ten rodzaj masażu możemy wykorzystać podczas całego cyklu treningowego. Może zarówno przygotować mięśnie do wysiłku fizycznego jak i ulżyć im przy zakwasach lub przetrenowaniu. Celem masażu jest dotlenienie mięśni oraz regeneracja. Zabieg trwa ok 40 min.

* Masaż na przewlekły ból – podczas tego masażu głównie skupiamy się na miejscu bólu. Celem jest zmniejszenie napięcia nadmiernie napiętych mięśni. Ten program charakteryzuje się silnym działaniem przeciwbólowym. Zabieg trwa ok 40 min.

* Masaż po mastektomii – głównym celem masażu jest redukcja obrzęku poprzez poprawę przepływu limfy oraz uśmierzenie bólu.

* Masaż stosowany po liposukcji – ten program ma za zadanie zmniejszyć ból towarzyszący po zabiegu liposukcji. Jego działanie przyśpiesza absorpcję siniaków a także niwelowanie blizn. Wykazuje również działanie ujędrniające.

Masaż sportowy 199 zł
Masaż po mastektomii 199 zł
Masaż stosowany po liposukcji 199 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG