Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Pakiet ICOONE doskonałe ciało

Zadbaj o swoje ciało i pozbądź się znienawidzonych dodatkowych kilogramów i nieestetycznego cellulitu dzięki zabiegom ICOONE!

Tylko teraz mamy dla Was rewelacyjną ofertę 10 zabiegów (base+2fokusy) + konsultacja dietetyczna w cenie 1099zł

Podczas sesji ICOONE ujędrniania jest skóra, likwidowany cellulit i modelowana sylwetka. Doskonale sprawdza się także podczas walki z bliznami, rozstępami i niedoskonałościami skóry.

ICOONE posiada również programy medyczne MEDICAL ICOONE, które wykorzystujemy w następujących wskazaniach:

  • dla kobiet po porodzie: starannie opracowany program dla kobiet po porodzie ma na celu poprawę wyglądu skóry, wzmocnienie głównych grup mięśniowych, a także likwidację rozstępów oraz cellulitu.
  • rozstępy: terapia polega na całkowitym lub znacznym zmniejszeniu rozmiaru i wypukłości rozstępów, a także na poprawie estetyki skóry.
  • leczenie obrzęków: zabieg polega na drenażu i stymulacji tkanki żylnej; polecany w szczególności pacjentom z problemami naczyniowymi
  • blizny świeże oraz stare: głównym celem tego programu jest eliminacja starych oraz świeżych blizn poprzez likwidację zwłóknień, uelastycznienie tkanki
  • po liposukcji: głównym celem programu jest likwidacja bólu, przyspieszenie gojenia się siniaków i blizn, eliminacja zrostów po zabiegach, a także usunięcie nadmiaru tzw. „luźnej skóry”.
  • zaparcia: terapia ta pozwala skutecznie poprawić perystaltykę jelit i wyeliminować zaparcia, których główną przyczyną są niewłaściwe nawyki żywieniowe, stres oraz zbyt szybki styl życia.