Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

KWAS POLIMLEKOWY

Wysokiej klasy preparat zawierający najnowocześniejszą formę kwasu polimlekowego – polimery D- i L-laktydu (PDLLA). Działanie jest poniekąd odwrotne, niż w przypadku najbardziej znanego wypełniacza- kwasu hialuronowego.  Kwas polimlekowy jest stymulatorem- czyli pobudza własne komórki organizmu do syntezy kolagenu i innych substancji macierzy zewnątrzkomórkowej, w celu poprawy jakości skóry, jej zagęszczenia oraz przywrócenia naturalnej objętości. Jest preparatem o wszechstronnym działaniu-  wygładza zmarszczki i bruzdy, będąc jednoczasowo preparatem wolumetrycznym. Zabieg z kwasem polimlekowym szczególnie polecany jest osobom z cienką skórą, u których wiotczenie jest bardzo widoczne.

 

Wskazania

– lipodystrofia twarzy, dekoltu, szyi, dłoni

– utrata jędrności skóry twarzy, zwiotczenie

– głębokie zmarszczki i fałdy

– blizny

– zapadnięte policzki, skronie

 

Przeciwskazania:

– ciąża i karmienie piersią

– niestabilne choroby autoimmunologiczne, neurologiczne

– aktywne infekcji w miejscu wkłuć

– skłonność do powstawania blizna przerostowych i keloidów

Przygotowanie do zabiegu

Zabieg kwasem polimlekowym jest zabiegiem iniekcyjnym. Lekarz po uprzednim znieczuleniu miejsc wkłucia aplikuje preparat w rejon poddawany zabiegowi. Czas trwania zabiegu na twarzy to około 45 minut. 

Kiedy widoczne są rezultaty i jak długo się się utrzymują?

Efekt zabiegu jest bardzo naturalny, widoczny stopniowo, narasta w ciągu 2 miesięcy od podania i utrzymuje się do 2 lat. . Obserwowany przyrost gęstości skóry wynika ze stymulacji produkcji włókien kolagenowych. Twarz nabiera gładkości i miękkości.

Aesthefill 2000 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG