Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Mandelac (kwas migdałowy) + maska

Mandelac Peel (Kwas migdałowy) to profesjonalny preparat o bardzo dużej skuteczności. Zalecany do każdego rodzaju skóry, również do bardzo delikatnej i wrażliwej. Jest z powodzeniem używany do zabiegów w przypadku skóry trądzikowej, podrażnionej i z nieregularną pigmentacją. Preparat może być stosowany przez cały rok. Wyraźnie poprawia naturalny koloryt skóry rozświetla, usuwa powierzchowne przebarwienia, wyrównuje powierzchnię, rozjaśnia i dodaje blasku. Poprawia owal twarzy, wygładza drobne zmarszczki. Może być użyty jako zabieg antystarzeniowy, dla skór z nierównomiernym kolorytem.

WSKAZANIA

• doskonały peeling dla skór wrażliwych
• posiada właściwości złuszczające
• ma działanie antybakteryjne, dzięki czemu jest odpowiedni dla skór trądzikowych
• może być stosowany przez cały rok
• rozjaśnia przebarwienia
• poprawia kondycję skóry redukując zmarszczki

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg składa się z przygotowania skóry, nałożenia peelingu na odpowiedni czas, nałożenia dobranej ampułki Mesoestetic oraz maski algowej na zakończenie. Efekt poprawy stanu skóry widoczny jest już po jednym zabiegu.

Dermatologiczne peelingi chemiczne polecamy wykonywać w ilości 4-6 zabiegów, co około dwa tygodnie. Mandelic Peel to zabieg całkowicie bezpieczny, nieagresywny, nie dający efektów ubocznych, gwarantujący efekty działania.

twarz  229 zł
twarz, szyja i dekolt  269 zł
plecy 319 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG