Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Oczyszczanie wodorowe skóry

Oczyszczanie wodorowe twarzy to jeden z najnowocześniejszych zabiegów zapewniających dogłębne oczyszczenie oraz dotlenienie skóry.

Charakteryzuje się rewitalizowaniem skóry dzięki regulacji przepływu powietrza i unikalnej kompozycji substancji odżywczych.

 

Zabieg polecany jest zarówno mężczyznom jak i kobietom którzy mają problem z: 

  • Powstawaniem zmian trądzikowych
  • Budowaniem się stanów zapalnych
  • Tłustą skórą
  • Zmęczoną i szarą cerą
  • Narażeniem skóry na częste zanieczyszczenia środowiskowe
  • Pierwszymi oznakami starzenia się skóry

 

Oczyszczanie wodorowe twarzy składa się z następujących etapów:

1.Usunięciu wolnych rodników dzięki hydrabrazji z aktywnym wodorem. 

Możliwe jest to dzięki wykorzystaniu głowicy do hydrabrazji, która umożliwia potraktowanie skóry strumieniem wody z aktywnym wodorem pod wysokim ciśnieniem. Wtedy wodór wprowadzany jest w głąb skóry i wiąże się z reaktywnymi formami tlenu, minimalizując ich niepożądany wpływ na procesy starzenia się skóry. 

2.Eksfoliacji tj.złuszczania martwego naskórka poprzez użycie odpowiednich kwasów.

Ten etap służy przygotowaniu skóry na przyjęcie związków odżywczych, wprowadzanych w głąb skóry w kolejnych etapach zabiegu.

3.Dotlenienia skóry dzięki innowacyjnemu, doskonale przyswajalnemu tlenowi. W tym etapie wykorzystywana jest głowica podciśnieniowa, wprowadzająca aktywny tlen w głąb skóry. 

4.Laminacji, tj. ochronie skóry przed wpływem wolnych rodników. Spowalnia to procesy starzenia się skóry, powstawanie zmarszczek czy przebarwień.

5.Wtłaczania substancji aktywnych przy pomocy głowicy emitującej ultradźwięki. Ten etap zabiegu stymuluje krążenie krwi, usprawnia metabolizm komórek skóry.

6.Liftingu bipolarną falą radiową, Działanie liftingujące wynika z obkurczenia włókien kolagenowych i wzrostu napięcia i elastyczności skóry.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z zabiegu oczyszczania wodorowego w naszej klinice!