Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Pakiet leczenie trądziku

Pakiet leczenia trądziku zawiera w sobie:

•2x oczyszczanie wodorowe

•12x zabieg laserowy acne

W kwocie 1299zł.

Dowiedź się więcej!

Trądzik to problem, który nie dotyczy wyłącznie młodzieży. Coraz więcej osób dorosłych również cierpi na trądzik i wywołane nim zmiany skórne.

Oczyszczanie wodorowe:

Zabieg wodorowego oczyszczania skóry to jedna z nowości na rynku usług kosmetycznych.

Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy dedykowany jest każdemu rodzajowi cery, ze szczególnym wskazaniem cery zanieczyszczonej, z zaskórnikami i rozszerzonymi porami. Takie oczyszczanie twarzy idealnie sprawdzi się zarówno u mężczyzn, jak i kobiet – i to w każdym wieku. Tego typu zaawansowane zabiegi idealnie sprawdzą się w następujących sytuacjach:

– szara i zmęczona skóra

– nierównomierny koloryt skóry

tłusta cera

– tendencja do powstawania zmian trądzikowych i stanów zapalnych

Laser Acne:

Działanie lasera ma pozytywny wpływ na niwelowanie wielu problemów skórnych towarzyszących szczególnie skórze tłustej, pobudzonej do nadmiernego wydzielania sebum.

Laserem Acne leczymy różne rodzaje trądziku, w tym trądzik młodzieńczy oraz pospolity

Laserowe leczenie trądziku pospolitego, a także trądziku młodzieńczego i tego dotykającego osoby dorosłe to jeden z najskuteczniejszych sposobów na nieestetycznie wyglądające zmiany. Wiązka lasera Alma Harmony XL PRO działa na najgłębsze warstwy skórne, dlatego zapobiega powstawaniu trądziku już w głębszych warstwach skóry, przez co skutecznie ogranicza jego rozsiewanie się po pozostałych partiach skóry, w wyniku działania drażniących bakterii.