Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Idealiste - Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

Klinika Kosmetologii i Medycyny Estetycznej

WONDER BODY®

NAJSILNIEJSZE NA ŚWIECIE MODELOWANIE

WONDER BODY® to światowa nowość i innowacja dla profesjonalistów jak Ty prowadzących gabinet beauty. To jedyny system do kompleksowego modelowania sylwetki. Technologia HIEMS emituje dwie siły oddziaływania o uznanej skuteczności: Skupiona Emisja Pola Elektromagnetycznego i Myo Selektywna Elektrostymulacja. Podczas 25 min sesji wytwarza rekordowe 52 000 impulsów wywołujących ćwiczenia mięśni dając niespotykaną skuteczność.

SKUTECZNOŚĆ INNOWACJI

Innowacja WONDER BODY® skutecznie odchudza, ujędrnia i modeluje ciało Twoich klientek. Rzeźbimy całe ciało bez wykonywania ćwiczeń fizycznych w niezwykle skuteczny i szybki sposób. Rozwiązujemy rozpowszechniony problem cywilizacyjny zwiększonej tkanki tłuszczowej oraz zmniejszonej aktywności i siły mięśni.

JAK DZIAŁA WONDER BODY®

Wywołujemy intensywne spalanie tkanki tłuszczowej i przyśpieszony metabolizm dzięki stymulowanej pracy mięśni. Impulsowo aktywujemy skurcze super maksymalne skuteczniejsze niż podczas ćwiczeń fizycznych. Efekt intensywnych bodźców jest oczywisty, widoczny i odczuwalny podczas zabiegu. Energia przechowywana w tkance tłuszczowej jest spalana w procesie wzmacniania mięśni.

WONDER ĆWICZY ZA CIEBIE

Jeden zabieg to 52000 ćwiczeń mięśni w 25 min, który zastępuje 3 godziny na siłowni. Najsilniejsza na świecie technologia HIEMS głęboko oddziałuje na mięśnie szybko kurczliwe i wolno kurczliwe. Powoduje pobudzenie metabolizmu spalając nawet 500 kcal w ciągu 72 godzin po zabiegu. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie jednocześnie intensywnie spalając tłuszcz.

Pojedyńczy zabieg: 390 zł
Pakiet 5 zabiegów: 1600 zł
Pakiet 10 zabiegów: 2900 zł
Pakiet 20 zabiegów: 5000 zł

UMÓW SIĘ NA ZABIEG